Povezane vesti

"Moja deca žive u najzageđenijem delu grada, vukana izvodimo napolje": Vučić o zagađenju: Postoji realan problem, ali…

"Moja deca žive u najzageđenijem delu grada, vukana izvodimo napolje": Vučić o zagađenju: Postoji realan problem, ali…

Blic 17.01.2020
Predsednik Aleksandar Vučić rekao je da postoji realan problem sa zagađenjem vazduha u Srbiji, ali je rekao i da postoji kampanja širenja panike, "koja je ponekad groteskna". - Postoji panika, i vi je širite, i svi je šire, mislim na sve ljude koji… »
Vučić: Dogovoreno da se obavi odsumporavanje u termoelektranama

Vučić: Dogovoreno da se obavi odsumporavanje u termoelektranama

Slobodna Evropa 17.01.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je Srbija napravila dogovor sa japanskom agencijom za međunarodnu saradnju "Džajka" kako bi se vršilo odsumporavanje u termoelektranama i dodao da će to "dramatično" doprineti rešavanju… »
Vučić: Saradnja s japanskom agencijom oko odsumporavanja u elektranama

Vučić: Saradnja s japanskom agencijom oko odsumporavanja u elektranama

N1 Info 17.01.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je Srbija napravila dogovor sa japanskom agencijom za međunarodnu saradnju "Džajka" kako bi se vršilo odsumporavanje u termoelektranama i dodao da će to "dramatično" rešavanju problema… »
Vučić: S japanskom agencijom dogovoreno odsumporavanje

Vučić: S japanskom agencijom dogovoreno odsumporavanje

Kurir 17.01.2020
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je Srbija napravila dogovor sa japanskom agencijom za međunarodnu saradnju "Džajka" kako bi se vršilo odsumporavanje u termoelektranama. On je dodao da će to dramatično doprineti… »
Vučić: Problem zagađenja postoji više decenija

Vučić: Problem zagađenja postoji više decenija

RTV 17.01.2020
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da problem sa zagađenjem vazduha realan i da konačno mora da se reši, ali je primetio da postoji i kampanja, koja je, kaže, ponekad i groteskna. "Postoji realan problem, ali postoji i… »

Vesti dana »