VAR radio prekovremeno, Bonaventura promašio penal, a Pinamonti doneo trijumf Sasuolu!

Sportske.net 06.01.2024  |  Sportske.net

Fudbaleri Sasuola savladali su Fiorentinu sa 1:0 u meču 19. kola italijanske Serije A.

Domaći su do trijumfa stigli golom Andree Pinamontija, ali to nije bilo sve zanimljivo što se dogodilo večeras na "Mapei" stadionu. Poveo je Sasuolo u devetom minutu kada je Markus Pedersen sjajno prošao po levoj strani i uposlio neometanog Pinamontija, a napadaču domaćih nije bilo teško da iz odlične pozicije zatrese mrežu "viole". Sasuolo je postigao i drugi pogodak posle samo tri minuta igre u drugom delu preko Kristijana Torstveda, ali je nakon VAR provere