Spektakl Galatasaraja i Junajteda: Šest golova u Istanbulu, najgora partija jednog golmana i blistava partija neočekivanog heroja

Nova 29.11.2023  |  Autor: Strahinja Nikolić
Spektakl Galatasaraja i Junajteda: Šest golova u Istanbulu, najgora partija jednog golmana i blistava partija neočekivanog…

Kakvo ludo popodne! Fudbaleri Galatasaraja i Mančester junajteda odigrali su nerešeno, 3:3 u grupi A u utakmici o kojoj će se još dugo pričati, dok je Sevilja, iako je vodila 2:0, izgubila sa 3:2 od PSV-a u grupi B u okviru 5. kola Lige šampiona.

Slutilo je na spektakl u Istanbulu i pre utakmice, ali je malo ko očekivao da će dobiti možda i najluđih 90 minuta ove sezone u Ligi šampiona. Krenulo je burno pred golom Junajteda, Galatasaraj je pritiskao iz minuta u minut, ali nije uspeo da dođe do prednosti uprkos tome što je gotovo naterao Junajted da se brani iz svojih 16 metara u prvih desetak minuta, kada je usledio trenutak inspiracije Alehandra Garnača. Dobio je loptu u kaznenom prostoru, nije ni