Podne čarolija i drame na "Čika Dači" - Sedam golova i preživljavanje Zvezde u Kragujevcu!

Sportske.net 08.10.2023  |  Sportske.net

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su kragujevački Radnički na "Čika Dači" sa 3:4 (2:3) u utakmici 11. kola Super lige Srbije.

Uglavnom Radnički i Crvena zvezda ne igraju utakmice čiji tok bude nezanimljiv. Jeste srpski šampion uvek apsolutni favorit, ali ove sezone su se češće nego inače u poslednjih nekoliko godina sapletali, pa je Radnički znao da svoju šansu i te kako ima. Bili su sjajni u prvih 45 minuta, ali nisu uspeli da iznesu i drugo poluvreme na isti način i moraće da žale zbog toga jer su dosta kasno došli do trećeg pogotka i nije bilo dovoljno vremena za nestvarni povratak.