Zvezdi prvi bod u ligi šampiona - Ludilo od utakmice na Marakani i magija Bukarija u 89. minutu za remi sa Jang bojsom!

Kurir 04.10.2023

Crvena zvezda i Jang Bojs odigrali su nerešeno - 2:2 (1:0) u meču drugog kola Lige šampiona.

Potpuno lud meč na Marakani... Srpski prvak je vodio sa 1:0, gosti su okrenuli na 2:1, ali nisu imali snage da pobede. Krenimo redom. Endijaj je postigao gol u 35. minutu posle sjajne asistencije Bukari za erupciju oduševljenja preko 45.000 navijača - 1:0. Od tog momenta gostujući tim je potpuno preuzeo kontrolu nad zbivanjima na terenu. Omri Glazer je u nekoliko navrata bio heroj, ali nije ni on mogao sve da odbrani. Golovima Ugrinića i Itena gosti su za samo 12