Vojvodini teško bez Čumića, Spartak joj očitao lekciju - Kako izgleda tabela Superlige na kraju uzbudljivog dana?

Sportske.net 16.09.2023  |  Sportske.net

Večerašnji program u okviru sedmog kola Superlige kompletiran je utakmicom u Subotici, gde je Spartak na svom terenu savladao ekipu Vojvodine sa 2:0.

Ovo je prva utakmica za Vojvodinu posle odlaska kapitena Nikole Čumića u Rubin, a bez njega u timu ekipa trenera Ranka Popovića nije uspevala da iskoristi brojne prilike koje je stvorila u ovom meču. A dok je Vojvodina promašivala, Spartak je svoje šanse koristio, prvu već u 15. minutu kada je Tanasijević doneo prednost domaćinu. Konačnih 2:0 postavio je iskusni Vojo Ubiparip, golom u 55. minutu na asistenciju Đurasovića. Vojvodini je ovo treći poraz u sedam kola,