Neviđena drama - var dva puta u nadoknadi TSC-u “uzeo” pobedu, Vojvodini dodelio penal, a domaćinu poništio gol (video)

Sportski žurnal 07.04.2023

U derbiju u Bačkoj Topoli strelci su bili Ratkov za domaćina i Nikolić za Novosađane

Derbi 29. kola Super lige odigran je u Bačkoj Topoli, na kraju TSC – Vojvodina 1:1. Ali, drama viđena u poslednjih desetak minuta ne pamti se na superligaškim terenima. Ratkov je na asistenciju Ilića u 17. minutu doneo prednost domaćinu – 1:0. Kasnije je Ilić mogao da povisi prednost, ali se isprečila stativa, a onda… Pet minuta pre kraja ubačena lopta u kazneni TSC-a, rezervista Ćalušić sam sebe pogodio je u ruku, a sudija Dejan Trifković je odmah odmahnuo rukom