Partizan preživeo triler i prezimio u Evropi: Crno-beli vodili, pa prosuli prvo mesto i osminu finala

Nova 03.11.2022  |  Autor:Andrej Jakovljević

Fudbaleri Partizana odigrali su nerešeno 1:1 sa ekipom Slovackog u šestom kolu grupe D u Ligi konferencija.

Crno-beli nisu oduševili pred dvadesetak hiljada osnovaca do 14 godina na stadionu u Humskoj, ali su obezbedili plasman u nokaut fazu takmičenja. Ostaje žal što su propustili šansu da to učine sa prvog mesta u grupi, pošto je Keln „odigrao“ za crno-bele i uzeo bod Nici (2:2). Tim Gordana Petrića nije uspevao da održi energiju i želju tokom svih 90 minuta, u napadu je falilo kreacije, u odbrani sigurnosti. To se posebno videlo u završnici drugog poluvremena kada je