Šok za orlove: Argentina ‘razbila’ Srbiju, odbojkaši završili takmičenje na Svetskom prvenstvu!

Hot sport 06.09.2022  |  HotSport

Veliko iznenađenje! Muška seniorska reprezentacija Srbije nije uspela da se plasira u četvrtfinale XX SP 2022.

Argentina je večeras u Gljivicama, u meču osmine finala, pobedila Srbiju sa 3:0, po setovima 25:23, 25:21 i 25:23, posle 84 minuta igre. Nije Srbija uspela da nastavi takmičenje u Poljskoj, a imala je priliku. Vodili su izabranici Igora Kolakovića tokom prva dva seta sve do finiša, kada su Argentinci, bronzani sa OI u Tokiju, dva puta zaredom uspeli da preokrenu rezultat i povedu sa 2:0. U trećem setu je nedostajalo energije za preokret, jer je Argentina vodila od