Lepi golovi, šanse, varnice i sudija Simović – Partizan i Zvezda podelili bodove u Humskoj! /video/

Sputnik 19.09.2021

Fudbaleri Partizana i Crvene zvezde odigrali su nerešeno 1:1 u meču osmog kola Superlige koji je odigran na stadionu u Humskoj 1.

Više od 16.000 navijača na stadionu Partizana imalo je priliku da vidi veoma dinamičnu utakmicu i dva lepa gola, uz pregršt šansi na obe strane. Gol za Partizan, fenomenalnim udarcem sa više od 20 metara u 37. minutu je postigao Bibras Natho, a izjednačenje je doneo Aleksandar Katai u 83. minutu. Večiti rivali ostaju na istom bodovnom razmaku na tabeli, Partizan sada ima 22, a Zvezda 20 poena. Zvezda je bolje ušla u meč, videlo se da izabranici trenera Dejana