Zvezda osvojila Kup posle haosa u penal seriji: Borjan heroj, Stojković umalo izazvao opštu tuču (FOTO/VIDEO)

Vesti online 25.05.2021

Fudbaleri Crvene zvezde osvojili su Kup Srbije i duplu krunu ove sezone pošto su posle 0:0 u regularnom delu, produžetaka i 5:3 posle penala pobedili Partizan. 15.20 – Ko sudi meč? 15.05 – Izjave pred meč: 15.00 – Očekivane postave

Tokom 90 minuta igre na Marakani je bilo uzbuđenja ali su mreže ostale mirne, produžeci nisu doneli golove, a pravi haos je nastao u penal seriji kada je golman Partizana umalo izazvao opštu tuču kada je posle primljenog gola odgurnuo loptom mladog Krstovića. Sa druge strane, Borjan je heroj crveno-belih pošto je u odlučujućim momentima odbranio dva penala! Od samog početka Crvena zvezda je napala i bila bolji rival na terenu. Tako je Falćineli več u 2. minutu imao